Scheidsrechtersindeling

Scheidsrechtersindeling

Bij start seizoen volgt scheidsrechtersplanning

 

JEUGD

X Alle senioren spelers worden 1x per seizoen gepland om een jeugd wedstrijd te fluiten.
X Kun jezelf niet, regel dan een vervanger binnen je eigen team.
X Zorg dat je op tijd aanwezig bent voor de wedstrijd, in sportieve kleding ( bij voorkeur 30 minuten vooraf aanwezig)
Een gele/rode kaart,fluitje, kleine vlaggen liggen in het scheidsrechtershok.

Voor wijzigingen, informatie kan je contact opnemen met met Nick van de Helm en/of Marcel van Gool.
E-mail scheidsrechtervoetbaljeugd@mosa14.nl

DATUM TIJD THUIS UIT SCHEIDSRECHTER
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         

 

SENIOREN

X Verenigingsscheidsrechters worden gepland om de senioren mannen 2,3, 35+ en VR1 te fluiten.
De mannen 1 krijgen een KNVB scheidsrechter toegewezen ( daarom niet in de planning)
X Scheidsrechters kunnen zich omkleden in het scheidsrechtershok ( zorg dat je op tijd aanwezig bent)
X Mocht je onverwachts verhinderd zijn. Dan wordt in onderling overleg iemand anders gepland.

Voor wijzigingen en informatie kan je contact opnemen met Liduina Vloet
E- mail : wedstrijdzakenvoetbal@mosa14.nl

DATUM TIJD THUIS UIT SCHEIDSRECHTER
Zondag 22 Augustus  10.45 uur Mosa 14 3 SBV 2 regelen zelf
  12.00 uur Mosa 14 2 Achilles Reek 2 Teun van Breda
Zondag 5 September  11.00 uur Mosa 14 2 OSS 20 9 Ronald van Hoorn
  12.30 uur Mosa 14 1 Ulysses 2 KNVB
Dinsdag 14 September 20.00 uur Mosa 14 2 TOP 7 Marc Verhaar
Zondag 19 September 10.00 uur Mosa 14 35+ VESTA Arnoud Gubbels
  13.30 uur Mosa 14 1 FC Schadewijk 1 KNVB
Zondag 26 September 11.00 uur Mosa 14 2 Nulandia 5 Ronald van Hoorn
( mogelijke wijziging) 13.30 uur Mosa 14 1 HRC 14  KNVB
Zondag 3 Oktober 10.00 uur Mosa 14 3 Herpinia NNB
  10.00 uur Mosa 14 35+ HVCH 35+ Arnoud Gubbels
Zondag 10 Oktober 10.00 uur Mosa 14 3 Berghem Sport 3 Ronald van Hoorn
  10.00 uur Mosa 14 35+ DESO 35+ Arnoud Gubbels
Zondag 17 Oktober 11.00 uur Mosa 14 2 TOP 6 NNB
  13.30 uur Mosa 14 1 Ruwaard 1 KNVB
Zondag 31 Oktober 11.00 uur Mosa 14 2 Cito 7 Ronald van Hoorn
  13.30 uur Mosa 14 Wadenoijen 1 KNVB
Zondag 7 November 10.00 uur Mosa 14 3 Maaskantse boys 3 NNB
  10.00 uur Mosa 14 35+ Achilles Reek 35+ Arnoud Gubbels
Zondag 21 November 11.00 uur Mosa 14 2 OSS 20 8 NNB
  13.30 uur Mosa 14 1 SBV 1 KNVB
Zondag 28 November 10.00 uur Mosa 14 3 HVCH 12 Ronald van Hoorn
  10.00 uur Mosa 14 35+ VESTA 35+ Arnoud Gubbels
Zondag 5 December 11.00 uur Mosa 14 2 Berghem Sport 4 Ronald van Hoorn
  13.30 uur Mosa 14 1 Hedel KNVB
Zondag 12 December 10.00 uur Mosa 14 3 Nulandia 7 NNB
  10.00 uur  Mosa 14 35+ Hapse Boys 35+  Arnoud Gubbels
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!