Team:

MOSA '14 1

Volgende wedstrijd

Nog geen wedstrijd bekend

Trainingstijden

Nog geen trainingstijden bekend

Rijschema's

Nog geen rijschema's bekend

Stand Groep MOSA '14 1

Pos.TeamWd.WGVPnt.+-
1MOSA '14129031813176
2Be Quick 6129031814698
3Nijnsel 2129031812099
4Flash 3127051411796
5Rooi 312417978110
6De Korfrakkers 612219597132
7Corridor 3121011263141

Programma MOSA '14 1

DatumThuisteamUitteamTijdWedst. nr.
Nog geen wedstrijden bekend

Uitslagen MOSA '14 1

DatumThuisteamUitteamUitslagWedst. nr.
zo-18-dec-16MOSA '14 1Quick Up 19 - 41393139
zo-11-dec-16De Kangeroe 2MOSA '14 17 - 121393116
zo-04-dec-16SDDL 1MOSA '14 17 - 61393097
zo-27-nov-16MOSA '14 1Spes (M) 415 - 31392917
zo-20-nov-16JES 2MOSA '14 13 - 141392895
© Copyright MOSA 14